Porażka w Błoniu | Błonianka – Świt 1:0 (1:0) [zdjęcia]

22. kolejka – III liga gr. I
KS Błonianka Błonie – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (1:0)
Bramka: Radosław Kamiński (s) 13′.

Błonianka: Krystian Kalinowski – Bartosz Skowron, Damian Poliński (63′ Szymon Śmieciński), Maksymilian Kosior (76′ Kacper Kacprzycki), Krystian Nowakowski, Rafał Włodarczyk, Filip Kowalczyk (76′ Kacper Koterwas), Maksymilian Korczak, Arkadiusz Zajączkowski, Mariusz Zalewski, Paweł Jabłoński (90′ Marek Ziętara).

Świt: Maksymilian Ciołek – Radosław Kamiński, Sebastian Cuch (83′ Antoni Bednarek), Mateusz Broda, Hubert Michalik, Jewgen Radionow (67′ Arkadiusz Gajewski), Kamil Wiśniewski, Jan Nawotczyński (67′ Jacek Tkaczyk), Piotr Basiuk (46′ Yaroslav Yampol), Łukasz Sosnowski, Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki: Kosior, Włodarczyk, Zalewski, Jabłoński – Broda, Michalik H., Basiuk, Ciach, Yampol Y.
Sędziowie: Piotr Chojnacki – Michał Kowalczyk, Błażej Granat (KS ZPN Mazowiecki).