Pogoń minimalnie lepsza | Pogoń – Świt 1:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał w sobotnim sparingu z Pogonią Siedlce 1:0. Jedyną bramkę w meczu kontrolnym zdobył Maciej Firlej. 

Sobotni sparing z rywalem z II ligi był czwartą grą kontrolną w ramach przygotowań do startu nowej rundy rozgrywek III ligi. W Siedlcach minimalnie lepsi okazali się gospodarze, którym wygraną zapewnił Maciej Firlej. W pierwszej połowie to nowodworzanie mieli więcej okazji na zdobycie bramki, ale nie potrafili pokonać bramkarza Pogoni.

W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Bartosza Tarachulskiego. W 58. minucie jedyną bramkę w tym meczu zdobył Firlej, który wykorzystał błąd obrony nowodworskiego klubu.

Kolejny mecz sparingowy podopieczni Marka Brzozowskiego rozegrają z Legionovią w Legionowie. Mecz zaplanowany jest na sobotę.

Świt: Mateusz Prus (46′ Błażej Niezgoda) – Kamil Tlaga (69′ Kamil Wiśniewski), Sebastian Cuch, Beniamin Czajka, Kamil Wiśniewski (46′ Błażej Czajkowski), Krystian Pomorski (69′ Piotr Basiuk), Piotr Basiuk (46′ Piotr Kusiński),  Mateusz Kwiatkowski (69′ Emil Możdżonek), Patryk Cieślak (46′ Hubert Michalik), Rafał Maciejewski (69′ Arkadiusz Ciach), Arkadiusz Ciach (46′ zawodnik testowany)