Podział punktów z rezerwami. Legia II – Świt 1:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował w ubiegłą sobotę 1:1 z rezerwami Legii Warszawa. Dla Biało-Zielonych bramkę w 45. minucie zdobył Rafał Maciejewski.

Podopieczni trenera Marka Brzozowskiego prowadzili po pierwszej połowie 1:0. Wszystko za sprawą bramki zdobytej w ostatniej minucie pierwszej części meczu. Po strzale Krystiana Pomorskiego, piłka trafiła w rękę Radosława Pruchnika. Sędzia Bartosz Banasiak po tym zagraniu podyktował rzut karny. Stały fragment gry wykorzystał najlepszy strzelec Biało-Zielonych – Rafał Maciejewski.

Tuż po przerwie gospodarze doprowadzili do wyrównania. W 47. minucie po podaniu z prawej strony, pewnym strzałem z około 11. metrów Mateusza Prusa zaskoczył Mikołaj Neuman. Mimo kilku dogodnych okazji obu drużyn, mecz zakończył się remisem 1:1.

– Chcieliśmy to wygrać i ulokować się w górze tabeli, niestety się nie udało. Trzeba się skupić na pracy – powiedział po meczu dla TVP Warszawa trener Świtu, Marek Brzozowski.

Nowodworzanie po 14. kolejkach zajmują 6. miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 25 punktów. Następne spotkanie Świt rozegra także na wyjeździe. W sobotę 2 listopada zmierzy się w Morągu z Huraganem. Mecz zaplanowano na godzinę 13:00.

Legia II Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramki: Mikołaj Neuman 47′ – Rafał Maciejewski 45′ (k)

Legia II: Muzyk – Niski, Mosór, Pruchnik, Grudziński, Cichocki, Philipps, Łakomy, Cielemęcki (58′ Waniek), Orlik (82′ Konik), Neuman (79′ Wach).

Świt: Prus – Cieślak, Drwęcki, Kamiński, Michalik, Kwiatkowski, Pomorski, Tlaga, Maciejewski, Basiuk, Ciach (72′ Wiśniewski).

Żółte kartki: Pruchnik, Łakomy – Tlaga.