Podział punktów | Ursus Warszawa – Świt 2:2 (0:1) [zdjęcia]

W ubiegłą sobotę (18 marca) zremisowaliśmy na wyjeździe z Ursusem Warszawa 2:2 Dwa trafienia dla nowodworzan zaliczył Arkadiusz Ciach.

Trener Mariusz Miecznikowski zdecydował się na kilka zmian w wyjściowej jedenastce. Od pierwszych minut na boisku pojawiali się Karol Drwęcki, Sebastian Cuch, Hubert Michalik czy Arkadiusz Gajewski. Do składu powrócił także Yaroslav Yampol.

Biało-Zielonym udało się wyjść na prowadzenie w 19. minucie. Po dośrodkowaniu Yaroslava Yampola głowa do bramki Ursusa trafił Arkadiusz Ciach. Gospodarze mogli wyrównać w 41. minucie, jednak rzut karny obronił Michał Kot. „Traktorki” doprowadziły jednak do remisu. W 79. minucie strzałem z 16-stu metrów bramkę zdobył Filip Dziełak. Nowodworzanie strzelili drugiego gola w 90. minucie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła ponownie na listę strzelców wpisał się Ciach. Gdy wydawało się, że wynik meczu jest już ustalony, to miejscowi ponownie dali o sobie znać. W doliczonym czasie głową bramkarza Świtu pokonał Mateusz Muszyński.

W najbliższą sobotę zmierzymy się przed własną publicznością z Bronią Radom. Mecz odbędzie się już na płycie głównej o godz. 15:00.