Pierwszy tydzień przygotowań za nami!

Zawodnicy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki na dobre rozpoczęli okres przygotowawczy 11 stycznia 2021 roku. Na pierwszych zajęciach stawił się komplet piłkarzy, którzy do rundy wiosennej będą się przygotowywać na własnych obiektach.

Za zawodnikami tydzień testowy, podczas którego Biało-Zieloni przechodzili szereg sprawdzianów wydolnościowych i motorycznych. Pierwszy piłkarski akcent – mecz sparingowy – odbędzie się w najbliższą sobotę 23 stycznia. O 12:00 przy Sportowej 66 w Nowym Dworze Mazowieckim zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zmierzą się z drugoligowymi Wigrami Suwałki.

 

Lista sparingów:

🆚Oto zaktualizowana lista sparingpartnerów! 🆚 Nasi zawodnicy już w gorszą sobotę 2️⃣3️⃣.0️⃣1️⃣ zmierzą się na stadionie w swoim pierwszym sprawdzianie z Wigry Suwałki!

wprowadzone przez & nbsp; Wtorek, 19 Stycznia 2021 </ blockquote> </ div>