Pierwszy sparing za nami. Świt – Escola 5:0

Za nami pierwszy sparing w trakcie przygotowań do nowej rundy rozgrywek III ligi. W sobotnie popołudnie Świt wygrał 5:0 z liderem Ligi Okręgowej – Escolą Varsovia.

Chwilę po 12, na sztucznym boisku w Łomiankach rozpoczęło się spotkanie kontrolne pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a  Escolą Varsovia. W pierwszej połowie nowodworzanie strzelili dwie bramki. Dwukrotnie do siatki trafił Arkadiusz Ciach. W drugiej odsłonie meczu ponownie nowodworzanie nadawali tempo gry, a do siatki gości trafiali dwukrotnie Rafał Maciejewski oraz jeden z zawodników testowanych.

Kolejny sparing nowodworzanie rozegrają w najbliższą sobotę także w Łomiankach. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Brzozowskiego będzie Hutnik Warszawa. Początek meczu zaplanowano na godz. 12:00.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Escola Varsovia 5:0 (2:0)

Bramki: 2x Arkadiusz Ciach, 2x Rafał Maciejewski, zawodnik testowany.

Świt I połowa: Niezgoda – zawodnik testowany, Kamiński, Drwęcki, Tlaga, Michalik B., Pomorski, Cieślak, Kwiatkowski, Maciejewski, Ciach

Świt II połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Czajka, Możdżonek, Basiuk, Michalik H., Wiśniewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany