Pewne zwycięstwo  |  Świt – Broń Radom 3:0

Biało-Zieloni pewnie 3:0 pokonali przed własną publicznością Broń Radom. Gole dla Świtu strzelili: Radosław Kamiński, Mateusz Długołęcki i Szymon Kuźma.

Na pierwszą bramkę kibice Świtu musieli poczekać do 41. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Sosnowskiego głową piłkę do bramki Broni wbił Radosław Kamiński. Po zmianie stron w 62. minucie znów stały fragment gry dał bramkę Biało-Zielonych. Tym razem Sosnowski dośrodkował z rożnego, a głową do bramki trafił Mateusz Długołęcki. Ostatni gol padł w doliczonym czasie gry. Po raz trzeci asystował Sosnowski, który obsłużył podaniem Szymona Kuźmę, a ten ostatni ustalił wynik meczu.

Nowodworzanie po 17. kolejkach zajmują 4. miejsce w tabeli i do liderującej Legonovii tracą 6 punktów. Kolejny mecz zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego rozgrają na wyjeździe. W niedzielę , 14 listopada o godz. 12:00 zmierzą się z Pelikanem Łowicz.

fot. Lewy Photo

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 3:0 (1:0)
Bramki: Radosław Kamiński 41′, Mateusz Długołęcki 62′, Szymon Kuźma 90′.

Świt: Posiadała – Długołęcki, Cuch, Kamiński, Cieślak, Kowalczyk (85′ Drwęcki), Tkaczyk, Sosnowski, Kuźma, Niesłuchowski, Nawtoczyński (63′ Bykowski).

Broń: Kosiorek – Bartosiak (86′ Grudzień), Kośmicki, Wrześniewski, Zborowski, Kielak, Dias, Kumoch (86′ Ambrozik), Głowacki (90′ Michalski), Poręba (77′ Mora), Goljasz (77′ Kowalczyk).

Żółte kartki: Długołęcki, Sosnowski – Kosmicki, Dias, Kumoch, Głowacki.
Sędzia: Kamil Rybiński (Gdańsk)