Paweł Broniszewski odchodzi ze Świtu. „Czuje, że więcej już z siebie nie wycisnę”

Paweł Broniszewski podjął decyzje, że odchodzi ze Świtu. Po rozmowie z Zarządem klubu podjęto decyzję o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron.

– Mimo, że mój kontrakt z klubem był ważny jeszcze przez 1,5 roku, to podjąłem taką decyzje, a nie inną. Czułem i wiem, że już nie mógłbym dać z siebie tyle, ile dawałem kilka lat wcześniej. Czułem, że więcej już z siebie nie wycisnę. Coś się we mnie wypaliło i potrzebowałem zmiany. Jest to ciężka decyzja, bo w piłkę gram od 19 lat , ale uważam że musiałem to zrobić. Dziękuję chłopakom z szatni, całemu klubowi Świt oraz kibicom za te kilka lat spędzonych tutaj i z całego serca życzę awansu do II ligi – skomentował swoją decyzję Broniszewski.

Broniszewski przyszedł do Świtu w 2015 roku z Legionovii Legionowo. Przez ten czas rozegrał w Biało-Zielonych barwach (z przerwą w sezonie 2016/17 – zawodnik Olimpii Zambrów i Widzewa Łódź)  93 oficjalne spotkania i strzelił 3 bramki.

Dziękujemy za ten czas i życzymy powodzenia!