Ostatnie 4 sparingi Świtu

Powrót do ligowych rozgrywek zbliża się dużymi krokami. Przed Świtem pozostały ostatnie cztery sprawdziany!

Nowodworzanie rozegrali już pięć spotkań kontrolnych. Bilans sparingowy Biało-Zielonych to 3-2-0. W najbliższą sobotę zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zagrają dwa mecze. O 12:00 z czwartoligową Mazovią Mińsk Mazowiecki, a o 14:00 z Unią Warszawa. Obydwa spotkania zaplanowano na własnym boisku.

Tydzień później, w sobotę 6 marca Świt także rozegra dwa mecze. O 12:00 z ligowym rywalem – Ursusem Warszawa, a o 14:00 z Makowianką Maków Mazowiecki.

Inauguracyjny mecz ligowy zaplanowano na 13 marca na godz. 12:00. Świt zmierzy się na własnym stadionie z Błonianką Błonie.

Przypominamy, że ze względu na obostrzenia związane z epidemią COVID-19, mecze odbywają się bez udziału publiczności.