Na remis w Radomiu.  |  Broń – Świt 1:1 (0:0)

Biało-Zieloni zremisowali 1:1 w sobotnim wyjazdowym meczu z Bronią Radom. Jedyna bramkę dla Świtu zdobył Jewhen Radionow.

Sezon 2021/2022 zbliża się ku końcowi. W trzecim od końca spotkaniu nowodworzanie zremisowali na wyjeździe z Bronią Radom 1:1. Trener Mariusz Miecznikowski konsekwentnie wystawił młodych zawodników i tak Arkadiusz Giżyński czy Marceli Wasilko dostali szansę występu w całym spotkaniu.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 63. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym bramkę dla Broni zdobył Michał Kielak. Świt wyrównał w doliczonym czasie. Po centrze z rożnego Łukasza Sosnowskiego głową trafił Jewhen Radionow.

Przed Biało-Zielonymi ostatnie spotkanie przy Sportowej 66. W najbliższa sobotę, 11 czerwca o godz. 16:00 zmierzą się z Pelikanem Łowicz.

fot. Sylwester Szymczak/ Broń Radom

Broń Radom – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Michał Kielak 63′ – Jewhen Radionow 90′.

Broń: Jakub Kosiorek – Hubert Derlatka, Igor Kośmicki, Michał Wrzesień, Maciej Kolasa, Tomasz Bartosiak, Kamil Kumoch, Michał Kielak, Dmytro Prichna, Piotr Goljasz, Carlos Ramirez (46′ Patryk Poręba).

Świt: Marceli Wasilko – Hubert Michalik (63′ Damian Ślesicki), Sebastian Cuch, Bartosz Michalik, Arkadiusz Giżyński, Yaroslav Yampol (63′ Jewhen Radionow), Piotr Basiuk (63′ Łukasz Sosnowski), Jerzy Munik, Jacek Tkaczyk, Jan Nawotczyński, Marcel Niesłuchowski.

Żółte kartki: Kosiorek – Basiuk, Munik, Nawotczyński.
Sędzia: Adam Sekuterski (Łódź).