Mecz z Ruchem przełożony!

Informujemy, że w niedzielę 25 października 2020 r. w pierwszym zespole Świtu Nowy Dwór Mazowiecki kilku zawodników zaobserwowało u siebie objawy wirusa COVID-19. Zarząd Klubu niezwłoczne zarządził wewnętrzną izolację zawodników i sztabu szkoleniowego, a w środę 28 października wszyscy pracownicy klubu oraz zawodnicy zostali przebadani w kierunku zakażenia COVID-19.

Po analizie wyników u czterech zawodników stwierdzono dodatni wynik testu. W związku z zaistniałą sytuacją, Zarząd Klubu podtrzymał swoją decyzje o wewnętrznej izolacji zawodników i zawieszeniu treningów pierwszego zespołu do 3 listopada (wtorek). Ponadto Klub wystąpił z prośba do organu prowadzącego rozgrywki III ligi gr. I – Łódzkiego Związku Piłki Nożnej o przełożenie sobotniego meczu 13. kolejki pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a Ruchem Wysokie Mazowieckie. Wkrótce poznamy nowy termin rozegrania spotkania.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i życzymy naszym zawodnikom szybkiego powrotu do zdrowia!