Lider bez zmiany. Świt – Sokół Ostróda 0:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał przed własną publicznością z Sokołem Ostróda 0:1. Jedyną bramkę w meczu zdobył Karol Żwir.

Nowodworzanie nie zdołali wywalczyć kompletu punktów z liderującym Sokołem Ostróda i tym samym wskoczyć na pozycję lidera. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Karol Żwir, który podtrzymał passę zwycięstw drużyny z Ostródy.

Podopieczni trenera Marka Brzozowskiego spadli na 4. miejsce w tabeli III ligi i mają obecnie na swoim koncie 17 punktów. Następny mecz nowodworzanie zagrają na wyjeździe z RKS-em Radomsko 28 września o godz. 15:00.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 0:1 (0:0)

Bramka: Karol Żwir 76′

Świt: Niezgoda – Drwęcki, Cuch, Kamiński, Tlaga, Kusiński (34′ Michalik H.), Pomorski, Broniszewski (86′ Michalik B.), Maciejewski, Wiśniewski, Ciach.

Sokół: Leszczyński – Brzuzy, Otręba, Wicki, Żwir, Chwastek (65′ Zyska), Rynkowski, Kubicki, Tomkiewicz (90′ Łyszyk).

Żółte kartki: Tlaga, Pomorski – Żwir, Zyska

Widzów: 500