Kanonada z czwartoligowcem  |  Świt – Hutnik Warszawa 9:1

W sobotnim meczu kontrolnym, który odbył się na boisku sztucznym w Łomiankach Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 9:1 z czwartoligowym Hutnikiem Warszawa.

Nowodworzanie nie pozostawili żadnych złudzeń i wysoko zwyciężyli z czwartoligowym Hutnikiem Warszawa 9:1. Cieszy wysokie zwycięstwo, szczególnie, że w sparingu wystąpiło kilku wychowanków Akademii Świtu, którzy na co dzień trenują z drugim zespołem.

W sparingu nie wystąpili Karol Drwęcki i Emil Możdżonek, którzy zmagają się z kontuzjami i  wrócą do treningów za około 2 tygodnie. Nieobecni byli także Kamil Tlaga i Mateusz Długołęcki, którzy dostali wolne z przyczyn osobistych. Od poniedziałku do treningu po kontuzjach powracają Patryk Cieślak i Piotr Kusiński.

Następny sparing Świt rozegra w najbliższą sobotę o godz. 12:00 w Mławie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 9:1

Bramki: Arkadiusz Ciach x4, Rafał Maciejewski x3, Bartosz Michalik, Beniamin Czajka

I połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Czajka – Wiśniewski, Pomorski, Basiuk, Michalik H. – Kwiatkowski – Maciejewski, Ciach.

II połowa: Prus – Cuch, Kamiński, Czajka – Górski, Tkaczyk, Michalik H., Michalik B., Kwiatkowski, Ciach, Basiuk.

Następny sparing:
Stomil Olsztyn – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Data: 1 lutego (sobota) – 12:00
Miejsce: ul. Kopernika 38, Mława