forBet Puchar Polski | Świt – Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 (0:1) [zdjęcia]

1/8 finału forBet Mazowieckiego Pucharu Polski
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Strzałkowski 19′

Świt: Maksymilian Ciołek – Mateusz Broda, Karol Drwęcki, Yaroslav Yampol (76′ Piotr Basiuk), Jacek Tkaczyk (46′ Szymon Kuźma), Kamil Wiśniewski, Jan Nawotczyński, Marcel Niesłuchowski (46′ Jewgen Radionov), Andrii Yampol (46′ Łukasz Sosnowski), Antoni Bednarek (77′ Sebastian Cuch), Arkadiusz Ciach.

Pogoń: Dmytro Sydorenko – Kamil Skok (46′ Jakub Budnicki), Jakub Kołaczek, Jakub Apolinarski (46′ Kacper Łoś), Rafał Zembrowski, Damian Jaroń (90′ Szczepan Łoś), Aleksander Gajgier (79′ Michał Wójcicki), Michał Wrzesiński (30′ Dominik Gedek), Michał Strzałkowski, Kacper Imiołek (86′ Adrian Karasek), Dawid Keller (46′ Matheus Ceschin Diaz).

Żółte kartki: Wiśniewski, Yampol A., Bednarek, Cuch – Sydorenko, Kołaczek.
Sędziowie: Piotr Chojnacki – Michał Kowalczyk, Aleksandra Ulanowska (KS ZPN Mazowiecki).