Dziękujemy Powstańcom za odwiedziny!

Podczas meczu z Legia II Warszawa odwiedzili nas dwaj bohaterowie, Powstańcy Warszawscy i weterani walk o niepodległość Polski – kapitan Tadeusz Siek i porucznik Tadeusz Moszczyński. Dziękujemy za wizytę!

Mecz z Legia II Warszawa z wysokości trybun obejrzeli dwaj bohaterowie i weterani walk o niepodległość Polski, Powstańcy Warszawscy, odznaczeni m.in. Krzyżami Armii Krajowej – pan kapitan Tadeusz Siek ps. Kajtek oraz pan porucznik Tadeusz Moszczyński ps. Tadzik.

Powstańcy zostali przyjęci przez burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego – Jacka Kowalskiego, prezesa Świtu – Tomasza Cicheckiego, wiceprezesa – Tomasza Kosteckiego oraz dyrektora Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Krzysztofa Kapustę. Podczas wizyty uczestniczyła także grupa sponsorów Świtu.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!