Drwęcki: Na pewno nie możemy tracić tyle bramek, bo ja dzisiaj po meczu nie jestem zadowolony

– Gratuluje gospodarzom zwycięstwa, a podsumowanie meczu zrobimy sobie w szatni. W piłkę gra się 90 minut, a nie 45.  To jest moja pointa tego meczu, dziękujępowiedział Robert Moskal, trener Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

– Chciałbym pogratulować swoim zawodnikom zwycięstwa, ale mam swoje uwagi, które przekaże zawodnikom. Jeśli chodzi o pierwszą połowę, to było to co mamy grać, to nad czym pracujemy od kilku miesięcy. W takim stylu ma Świt grać i nie wyobrażam sobie, żebyśmy w kolejnych meczach nie byli konsekwentni i nie prowadzili meczu w taki sposób jak w pierwszej połowie. Cieszy, że dzisiaj większa grupa kibiców dotarła na mecz. Mam nadzieję, że nasza gra doprowadzi do tego, że ten stadion zacznie się zapełniać i wszyscy razem będziemy budowali Świt, a za dzisiaj bardzo dziękujemypodsumował spotkanie szkoleniowiec Świtu – Marek Brzozowski.

– Pierwsza połowa była taką, jaką chcielibyśmy grać zawsze. W drugiej połowie wkradło nam się za dużo luzu i za dużo bramek chcieliśmy strzelić. Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że mamy przeciwnika dobić, ale chyba za duże siły rzuciliśmy na atak i zaczęła się gonitwa Pogoni. Na pewno nie możemy tracić tyle bramek, bo ja dzisiaj po meczu nie jestem zadowolonydodał kapitan Biało-Zielonych, Karol Drwęcki.