Ciężki początek wiosny

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał drugi mecz na wiosnę. Tym razem lepsi od nowodworzan okazali się zawodnicy Znicza Biała Piska. Jedyną bramkę dla Świtu zdobył Hubert Michalik. 

W sobotnie popołudnie w Białej Piskiej mocny wiatr dał się we znaki obu drużynom. Częściej przy piłce byli gospodarze, którzy próbowali zagrozić bramce Mateusza Prusa. Jednak to Świt wyszedł na prowadzenie pierwszy. Niefrasobliwość obrony Znicza, wykorzystał Hubert Michalik, który zdobył swoją pierwszą bramkę w biało-zielonych barwach.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze. W 57. minucie mieliśmy już remis. Rzut karny na bramkę zamienił Paweł Adamiec. W 75. minucie meczu Świt stracił kolejną bramkę. Dośrodkowanie Adamca wykorzystał Paweł Kossyk, który bez problemu pokonał Prusa. Do końca spotkania, wynik nie uległ zmianie i na pierwsze punkty nowodworzanie muszą poczekać do 31 marca. Wtedy do Nowego Dworu przyjedzie ostatni w tabeli ŁKS 1926 Łomża.

Znicz Biała Piska – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:1)

Bramki: 57′ Adamiec, 75′ Kossyk – 37′ Michalik

Świt: Prus – Tlaga, Kamiński, Drwęcki, Ostrowski, Broniszewski, Pomorski, Michalik, Basiuk, Wiśniewski, Rudnicki