Bez bramek przy Sportowej  |  Świt – ŁKS II Łódź 0:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki  w biegłą sobotę bezbramkowo zremisował z rezerwami ŁKS-u Łódź. Mimo kilku dogodnych okazji, żadnej ze stron nie udało się zdobyć bramki.

Spotkanie rozpoczęło się z 25 minutowym opóźnieniem z powodu problemów technicznych z oświetleniem. Mecz stał pod znakiem braterskiej rywalizacji. Na przeciwko siebie stanęli Szymon Kuźma (Świt) i Jan Kuźma (ŁKS II Łódź), którzy prywatnie są rodzeństwem.

Nowodworzanie bili głową w mur i mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili zakończyć prób golem. W 85. minucie mecz został przerwany na 10 minut ze względu na kolejne problemy z jupiterami, które ostatecznie udało się uruchomić. Żadna z drużyn jednak nie strzeliła bramki i przy Sportowej padł bezbramkowy remis.

Świt zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z czteropunktową stratą do liderującej Legionovii Legionowo. Ostatnie spotkanie ligowe Biało-Zieloni rozegrają w najbliższy piątek. O godz. 18:00 na własnym stadionie zmierzą się z GKS-em Wikielec. Jest to mecz grany awansem z rundy wiosennej.

fot. Lewy Photo


MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II Łódź 0:0

Świt: Albert Posiadała – Karol Drwęcki, Sebastian Cuch, Mateusz Długołęcki, Filip Kowalczyk (79′ Jan Nawotczyński), Szymon Kuźma, Jacek Tkaczyk, Patryk Cieślak, Hubert Michalik (90′ Radosław Kamiński), Marcel Niesłuchowski (72′ Marcel Bykowski), Łukasz Sosnowski.

ŁKS: Aleksander Bobek – Michał Karlikowski, Igor Lambrecht, Aleksander Ślęzak, Jan Kuźma, Piotr Gryszkiewicz, Marcel Wszołek, Jakub Piotrowski, Jakub Romanowicz (83′ Dariusz Gmosiński), Mateusz Kowalczyk (46′ Mikołaj Lipień), Jowin Radziński (75′ Łukasz Dynel).

Sędzia: Damian Gawęcki – Szymon Dalach, Radosław Zielonka (KS SZPN Kielce)