Baśka Cup za nami!

10 grudnia 2022 roku w halach przy ul. Młodzieżowej 1 i Sportowej 66 w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się pierwszy w historii turniej piłki nożnej „Baśka Cup” o Puchar Baśki Murmańskiej roczników 2012 i 2013 organizowany przez nasz klub.

Impreza była finansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

W turnieju wzięły udział drużyny: Błonianki Błonie, Partyzanta Leszno, Sokoła Serock, Sokoła Nasielsk, Lidera Zakroczym, Gigant Smile Łajski, AP 11 Legionowo, AP Ciechanów, Dębu Wieliszew, Madziaru Nieporęt i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Partnerzy wydarzenia: Mazowsze Serce Polski, Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, MikeloAngelo, Ka jak Kawiarnia, Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, Twierdza Modlin, Miasto Nowy Dwór Mazowiecki.

Partnerzy medialni: Gazeta Nowodworska, Tygodnik Nowodworski, Telewizja tv.nsk.pl

Wyniki:

–> rocznik 2012 – ul. Młodzieżowa 1

–> rocznik 2013 – ul. Sportowa 66