Bartosz Grzelak nowym trener rezerw i II trenerem Świtu

Bartosz Grzelak zastąpił na stanowisku trenera II zespołu oraz asystenta trenera I drużyny Patryka Drewnowskiego. Witamy ponownie w klubie i życzymy wielu sukcesów!

Patryk Drewnowski w sobotę oficjalnie pożegnał się z pierwszą i drugą drużyną i został asystentem trenera Ryszarda Wieczorka w II-ligowym KKS-ie Kalisz.

Jego dotychczasowe stanowisko objął Bartosz Grzelak, który jest dobrze znany przy Sportowej 66. Grzelak pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Legionovii Legionowo, następnie jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do Świtu i w niedługim czasie dołączył do kadry pierwszego zespołu. Postawił jednak na ścieżkę trenerską, którą rozpoczął w Nowym Dworze Mazowieckim przy Marku Papszunie i Mateuszu Miłoszewskim, kontynuował w pobliskiej Legionovii, a ostatnio asystował Marcinowi Sasalowi w KSZO Ostrowcu Świętokrzyskim.