8. kol. | Świt – Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)

8. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)

Bramki: Jarosław Jampol 83′ – Szymon Sołtysiński 45′

Świt:  Maksymilian Ciołek – Marcel Pruszkowski (60′ Bartosz Mikołajczyk), Antoni Bednarek, Mateusz Broda,  Jacek Tkaczyk (76′ Maksymilian Kopczyński), Kamil Wiśniewski, Kyryło Knysz (76′ Kacpert Wolert), Andrij Jampol, Jarosław Jampol, Hubert Michalik (60′ Patryk Kamiński), Arkadiusz Ciach (76′ Jan Nawotczyński).

Pelikan: Mateusz Wlazłowski – Remigiusz Borkała, Eryk Woliński, Bartosz Winkler, Kamil Łojszczyk (61′ Jakub Pawlicki), Marek Grądzki (78′ Bartosz Dziemidowicz), Artur Sójka (78′ Bartosz Woder), Patryk Pomianowski, Kacper Falkowski, Jakub Garnysz (89′ Kajetan Jendryczko), Szymon Sołtysiński.

Żółte kartki: Broda x2(70′), Tkaczyk, Jampol A., Ciach – Winkler, Sójka, Garnysz.
Sędzia: Sebastian Pakuszewski (Gdańsk).