6. kol. | Świt – Olimpia Zambrów 1:1 (0:1)

6. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów 1:1 (0:1)

Bramki: Jarosław Jampol 58′ – Patryk Malinowski (k) 44′.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Radosław Kamiński (40′ Marcel Niesłuchowski), Antoni Bednarek (84′ Karol Drwęcki), Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski (70′ Arkadiusz Ciach), Kyryło Knysz (84′ Bartosz Mikołajczyk), Andrij Jampol, Patryk Kamiński, Hubert Michalik (70′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol.

Pelikan: Leo Przybylak – Bartosz Ciborowski, Adam Radecki, Nataniel Wybraniec, Kacper Gościniarek, Jakub Romanowicz (75′ Bartosz Bayer), Orest Tkaczuk (61′ Denis Gojko), Patryk Malinowski, Rafał Parobczyk, Maksymilian Korczak, Jakub Jakimiuk (86′ Przemysław Jastrzębski).

Żółte kartki: Broda, Kamiński P., Nawotczyński – Malinowski, Parobczyk.
Sędzia: Albert Bińkowski.