6. kolejka | Świt – Mławianka Mława 2:3 (0:1) [zdjęcia, bramki, kulisy]

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w sobotnim spotkaniu 6. kolejki III ligi uległ 2:3 Mławiance Mława. Bramki dla gospodarzy zdobyli Arkadiusz Ciach i Marcel Niesłuchowski.

Nowodworzanie po sześciu meczach pozostają liderem III ligi i mają na swoim koncie 15 punktów. Kolejny mecz Biało-Zieloni zagają 10 września o 12:00. Na wyjeździe zmierzą się z Legią II Warszawa.

6. kolejka III liga gr. 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – MKS Mławianka Mława 2:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Ciach (k) 67′, Marcel Niesłuchowski 90’+ – Mateusz Stryjewski 31′, 74′, Maciej Rogalski 90’+.

Świt: Michał Kot – Radosław Kamiński (88′ Karol Drwęcki), Sebastian Cuch (62′ Szymon Kuźma), Hubert Michalik, Jewgen Radionov (62′ Arkadiusz Ciach), Łukasz Buczkowski, Kamil Wiśniewski, Bartosz Michalik, Jan Nawotczyński (76′ Marcel Niesłuchowski), Andrij Yampol, Piotr Basiuk (76′ Yaroslav Yampol).

Mławianka: Piotr Piotrowski – Maciej Komornicki, Patryk Kostyk, Luis Da Silva (77′ Aleks Hendryk), Damian Poliński (81′ Filip Rogalski), Michał Stryjewski, Jakub Skudynowski, Maciej Rogalski, Jakub Rutkowski, Dominik Wasiak (90′ Tom Dobek-Pietrowski).

Żółte kartki: Cuch, Radionov, Buczkowski, Wiśniewski, Ciołek (rezerwa), Drwęcki (2) – Piotrowski, Stryjewski Michał, Skudynowski, Rogalski, Rutkowski (2).
Napomnienia sztab: Gromek, Liberda – Wiśniewski, Rzepka (wykluczenie 69′).
Czerwone kartki: Ciach 69′, Drwęcki (dwie żółte) 90’+ – Rutkowski (dwie żółte) 84′.
Sędzia: Norbert Chrząstek – Maciej Posuniak, Kamil Piątek (KS MZPN).

Widzów: 650.