5. kol. | GKS Bełchatów – Świt 1:1 (1:1)

5. kolejka III liga gr. I
GKS Bełchatów – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:1)

Bramki : Hubert Karpiński 6′ – Jacek Tkaczyk 11′.

GKS: Leonid Otczenaszenko – Mikołaj Grzelak (63′ Szymon Sarnik), Mariusz Holik, Jarosław Trzeboński, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński, Klaudiusz Krasa (69′ Miłosz Nowak), Artur Golański (88′ Mikołaj Bociek), Serhij Napołow, Bartłomiej Bartosiak (70′ Patryk Skórecki), Hubert Karpiński (63′ Przemysław Zdybowicz).

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Jarosław Jampol, Kyryło Knysz, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (86′ Bartosz Mikołajczyk), Hubert Michalik (65′ Kamil Wiśniewski), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki:  Trzebociński, Wroński, Krasa, Napołow, Bartosiak – Broda, Jampol A.
Czerwone kartki: Bociek 90′.
Sędzia:  Maciej Węgrzyk (Rybnik).