4 nowych zawodników w Świcie. Podsumowanie okienka

Zakończyło się okienko transferowe. Drużynę ze sportowej opuściło trzech kluczowych zawodników. Rafał Maciejewski przeszedł do Stali Rzeszów, Krystian Pomorski zasilił szeregi Znicza Pruszków, natomiast Piotr Basiuk został zawodnikiem Korony Kielce. Do zespołu trenera Mariusza Miecznikowskiego dołączyło pięciu piłkarzy. Poznajcie ich.

Tom Debek-Pietrowski 20-letni pomocnik urodzony w niemieckim Düsseldorf. Wychowanek miejscowego BV 04. Tom w ostatnim sezonie był zawodnikiem Polonii Warszawa. Posiada również obywatelstwo polskie.

 

 

Szymon Kuźma – 22 letni pomocnik. Wychowanek Dunajca Nowy Sącz, a następnie zawodnik Sandecji Nowy Sącz. Zaliczył również występy w Miedzi Legnice i Podhalu Nowy Targ.

 

 

Marcel Niesłuchowski – 17 letni napastnik. Wychowanek Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

 

 

 

Marcel Bykowski – 16 letni pomocnik. Wychowanek warszawskiej Szkoły Techniki Futbolu Champion, której właścicielami są Marcin Mięciel i Maciej Bykowski. Prywatnie jest synem byłego ekstraklasowego zawodnika – Macieja Bykowskiego.

 

 

Łukasz Sosnowski, o którym pisaliśmy już wcześniej. 29-letni pomocnik. Sosnowski ostatnio reprezentował barwy Wigier Suwałki, a w przeszłości grał m.in. w Górniku Łęczna, Cracovii czy Okocimskim KS Brzesko. Ponadto Sosnowski występował już w Świcie w latach 2011-2013.

 

Z rezerw do pierwszego zespołu dołączyli Marcel Pruszkowski, Jacek Tkaczyk i Arkadiusz Giżyński. Dodatkowo na treningi III-ligowego Świtu uczęszczają wyróżniający się zawodnicy w naszej akademii piłkarskiej, którzy stopniowo nabierają szlifów w seniorskiej piłce.

Życzymy powodzenia i wielu Biało-Zielonych pięknych chwil!