4. kol. | Świt – Jagiellonia II Białystok 2:2 (1:1)

4. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok 2:2 (1:1)

Bramki: Anrij Jampol 22′, Arkadiusz Ciach 63′ – Maciej Twarowski 44′, Dominik Kobus 89′.

Świt:  Mateusz Prochoń – Radosław Kamiński (56′ Patryk Kamiński), Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski, Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Kyryło Knysz, Jan Nawotczyński (56′ Arkadiusz Ciach), Marcel Niesłuchowski (68′ Hubert Michalik).

Jagiellonia II: Miłosz Piekutowski – Kamil Huczko, Jakub Orpik (72′ Michal Mościcki), Dominik Kobus, Patryk Czerech, Jakub Burkowski (55′ Szymon Pankiewicz), Mikołaj Wasilewski (55′ Vinicius Matheus), Dawid Polkowski, Mateusz Zielecki (65′ Hikaru Matsui), Damian Wojdakowski, Maciej Twarowski (72′ Michał Samborski).

Żółte kartki:  Kamiński P., Jampol A., Ciach, Michalik H.
Sędzia: Arkadiusz Szymanowski (Olsztyn).