3. kol. | Legionovia – Świt 0:3 (0:0)

3. kolejka III liga gr. I
Legionovia Legionowo – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

Bramki : Kamil Wiśniewski 51′, Jarosław Jampol 75′, 81′.

Legionovia: Paweł Błesznowski – Andrzej Krajewski (63′ Jewhen Radionov), Daniel Choroś, Mikołaj Gibas, Grzegorz Wojdyga, Łukasz Buczkowski, Bartosz Mroczek (72′ Mateusz Szwed), Piotr Basiuk (77′ Stanisław Mitura), Michał Barć, Piotr Sonnenberg, Dawid Papazjan (77′ Dariusz Zjawiński).

Świt:  Mateusz Prochoń – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski (84′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol (90′ Marcel Pruszkowski), Andrij Jampol, Patryk Kamiński (90′ Maksymilian Kopczyński), Hubert Michalik (70′ Kyryło Knysz), Arkadiusz Ciach (90′ Marcel Niesłuchowski)

Żółte kartki:  Błesznowski, Gibas, Buczkowski – Jampol J.
Sędzia: Michał Mikulski (Lublin).