2. kol. | Świt – GKS Wikielec 3:1 (2:0)

2. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Wikielec 3:1 (2:0)

Bramki : Jacek Tkaczyk 28′, Bartosz Michalik 39′, Jarosław Jampol 64′ – Eryk Filipczak 46′.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (89′ Radosław Kamiński), Kamil Wiśniewski (72′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (72′ Kyryło Knysz), Hubert Michalik (83′ Szymon Kifonidis), Arkadiusz Ciach (89′ Marcel Niesłuchowski).

GKS: Paweł Rutkowski – Patryk Rosoliński (69′ Bartosz Dąbrowski), Mateusz Jackowski (46′ Eryk Filipczak), Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Michał Jankowski, Maddox Sobociński (69′ Paweł Sagan), Hubert Otręba, Sebastian Szypulski (80′ Kacper Nowicki), Oskar Kordykiewicz, Alan Klimek (46′ Szymon Licznerski).

Żółte kartki:   Kamiński P. – Rosoliński, Dąbrowski.
Czerwona kartka: Ciołek 81′.
Sędzia: Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).