17. kolejka | Pelikan Łowicz – Świt 1:2 (1:0) [cały mecz, zdjęcia]

17. kolejka – III liga gr. 1
Pelikan Łowicz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Szymon Sołtysiński 45′ – Arkadiusz Ciach 51′, Jewgen Radionov 86′.

Pelikan: Patryk Orzeł (71′ Mateusz Wlazłowski) – Kamil Łojszczyk, Eryk Woliński, Jakub Kłąb, Jakub Pawlicki, Marek Grądzki, Radosław Kuciński (79′ Jakub Garnysz), Artur Sójka, Szymon Sołtysiński, Kacper Falkowski, Adam Patora (90′ Maksymilian Czeczko).

Świt: Michał Kot – Kamil Wiśniewski, Sebastian Cuch, Mateusz Broda, Łukasz Buczkowski, Arkadiusz Ciach (81′ Marcel Niesłuchowski), Szymon Kuźma, Łukasz Sosnowski, Jacek Tkaczyk (81′ Piotr Basiuk), Yaroslav Yampol, Jewgen Radionov.

Żółte kartki:  Sójka – Kot, Broda, Buczkowski, Kuźma, Radionov.
Sędzia:  Kamil Żmijewski (Olsztyn).