17 kol. | Świt – Victoria Sulejówek 1:2 (1:1)

17. kolejka III liga gr. I (boisko boczne)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek 1:2 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Ciach 6′ – Konrad Rudnicki 22, Maciej Wilanowski 90′.

Świt: Maksymilian Ciołek – Bartosz Mikołajczyk, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (69′ Bartosz Michalik), Hubert Michalik (69′ Kyryło Knysz), Andrij Jampol, Patryk Kamiński, Jarosław Jampol, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Ciach.

Victoria: Borys Kwiatkowski – Stanisław Ławcewicz-Musialik, Rafał Dębski, Filip Arak, Patryk Wielgosz, Jan Dźwigała (86′ Mikołaj Misiak), Maciej Wilanowski, Sebastian Pindor, Marcin Kozłowski (71′ Kamil Wróbel), Julian Świątek, Konrad Rudnicki (71′ Konrad Śliwka).

Żółte kartki: Mikołajczyk, Nawotczyński (na rezerwie) – Musialik, Arak, Śliwka.
Sędzia: Dawid Deptuła (Białystok).