16. kolejka | Świt – Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 (0:1) [bramki]

16. kolejka – III liga gr. 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 (0:1)
Bramki: Michał Strzałkowski 76′.

Świt: Michał Kot – Hubert Michalik (46′ Kamil Wiśniewski), Sebastian Cuch (73′ Radosław Kamiński), Mateusz Broda, Łukasz Buczkowski, Yaroslav Yampol, Szymon Kuźma, Łukasz Sosnowski, Adrij Yampol (66′ Jacek Tkaczyk), Jan Nawotczyński (66′ Jewgen Radionov), Arkadiusz Ciach.

Pogoń: Mateusz Małecki – Kacper Gzieło, Kacper Łoś, Jakub Budnicki, Rafał Zembrowski, Kacper Imiołek, Damian Jaroń (65′ Jakub Apolinarski), Dawid Keller, Jakub Kołaczek, Jean Franco Sarimiento, Michał Strzałkowski.

Żółte kartki:  Buczkowski, Yampol Y., Yampol A., Sosnowski – Budnicki, Zambrowski, Jaroń, Keller, Strzałkowski.
Sędzia:  Mateusz Jenda (Warszawa).