16 kol. | ŁKS Łomża – Świt 2:3 (1:1) [zdjęcia]

16. kolejka III liga gr. I
ŁKS Łomża – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Świderski 24′, 84′ – Patryk Kamiński 44′, Arkadiusz Ciach 55′, 65′.

ŁKS: Dawid Rosiak – Sebastian Weremko, Wiktor Walczak (61′ Luis Da Silva), Łukasz Świderski, Damian Bednarek, Hubert Mich, Bartosz Bernatowicz (75′ Julian Mordasiwicz), Przemysław Żebrowski (65′ Mateusz Michasiewicz), Volodymyr Khorolskyi, Maciej Radaszkiewicz (65′ Salem Chabchoub).

Świt: Maksymilian Ciołek – Mateusz Broda, Hubert Michalik (90′ Radosław Kamiński), Jarosław Jampol, Jacek Tkaczyk (72′ Kyrylo Knysz), Kamil Wiśniewski (72′ Bartosz Michalik), Andrij Jampol, Patryk Kamiński, Antoni Bednarek, Bartosz Mikołajczyk, Arkadiusz Ciach (82′ Marcel Niesłuchowski).

Żółte kartki: Walczak, Bernatowicz.
Sędzia: Konrad Gawroński (KS ZPN Łódzki).