15 kol. | Świt – Pogoń Grodzisk Maz. 1:1 (1:0) [zdjęcia]

15. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 31′ – Kacper Sommerfeld 84′.

Świt: Maksymilian Ciołek – Mateusz Broda, Hubert Michalik (72′ Jacek Tkaczyk), Jarosław Jampol, Kamil Wiśniewski, Bartosz Michalik (86′ Jan Nawotczyński), Andrij Jampol, Patryk Kamiński (72′ Kyryło Knysz), Antoni Bednarek, Bartosz Mikołajczyk, Arkadiusz Ciach (86′ Marcel Niesłuchowski).

Pogoń: Dmytro Sydorenko – Dominik Gedek (73′ Jakub Lis), Matheus Diaz (65′ Kamil Odolak), Grzegorz Skowroński, Jakub Apolinarski (65′ Mateusz Mazur), Oleksii Zynkevych, Nikodem Niski (85′ Jakub Górski), Aleksander Gajgier, Damian Winiarski (65′ Kacper Imiołek), Kacper Łoś, Kacper Sommerfeld.

Żółte kartki: Antoni Bednarek – Grzegorz Skowroński, Jakub Apolinarski.
Sędzia: Piotr Marcinkowski (Warszawa).