14. kolejka | Świt – Legionovia Legionowo 2:2 (0:1) [bramki, zdjęcia]

14. kolejka – III liga gr. 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legionovia Legionowo 2:2 (0:1)
Bramki: Yaroslav Yampol 63′, 75′ – Piotr Sonnenberg 38′, Daniel Choroś 49′.

Świt: Maksymilian Ciołek – Hubert Michalik, Sebastian Cuch (90′ Radosław Kamiński), Mateusz Broda (64′ Łukasz Sosnowski), Łukasz Buczkowski, Yaroslav Yampol, Szymon Kuźma (64′ Piotr Basiuk), Bartosz Michalik, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski (64′ Jewhen Radionov), Arkadiusz Ciach.

Legionovia: Jan Krzywański – Sebastian Gołąb, Adam Waszkiewicz, Daniel Choroś, Karol  Barański, Bartosz Mroczek (85′ Marcin Bawolik), Patryk Koziara, Konrad Zaklika, Kamil Kumoch, Piotr Sonnenberg (90′ Kacper Pankowski), Szymon Wiejak (70′ Dawid Papazjan).

Żółte kartki:  Basiuk – Koziara, Kumoch.
Sędzia:  Piotr Rzucidło (Warszawa).