14 kol. | Świt – Unia Skierniewice 1:1 (1:1) [zdjęcia]

14. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Skierniewice 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Broda 40′ – Mateusz Stępeiń 37′ (k).

Świt: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Bartosz Mikołajczyk, Hubert Michalik (87′ Marcel Niesłuchowski), Andrij Jampol, Kyryło Knysz (75′ Kamil Wiśniewski), Patryk Kamiński, Jarosław Jampol, Arkadiusz Ciach.

Unia: Rafał Grocholski – Mateusz Szmyd, Jakub Bartosiński, Konrad Kowalczyk, Mateusz Stępień, Maksym Rosiński (87′ Marcin Pieńkowski), Kamil Sabiłło, Aleksander Sulikowski (74′ Szymon Łapiński), Maksymilian Kosior (87′ Adrian Dudziński), Mykyta Wasin, Dawid Dzięgielewski.

Żółte kartki: Mikołajczyk, Jampol A., Wiśniewski, Jampol J., Ciach – Wasin.
Sędzia: Kamil Żmijewski (Olsztyn).