13. kol | Świt – Pilica Białobrzegi 5:2 (2:1) [zdjęcia]

13. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pilica Białobrzegi 5:2 (2:1)

Bramki : Kyryło Knysz 6′, Bartosz Zawadzki (s) 9′, Antoni Bednarek 64′, Arkadiusz Ciach 75′, Hubert Michalik 79′ – Aleksander Stawiarz 24′, Adrian Kazimierczak 90′.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (69′ Radosław Kamiński), Hubert Michalik, Bartosz Mikołajczyk (82′ Arkadiusz Giżyński), Kyryło Knysz (80′ Maksymilian Kopczyński), Jarosław Jampol, Kamil Wiśniewski (69′ Marcel Niesłuchowski), Arkadiusz Ciach (80′ Filip Stańczak).

Pilica: Michał Jerke – Jakub Zborowski, Patryk Walasek, Filip Kapela, Oskar Wojtysiak (81′ Jakub Cegiełka), Jan Piasek (70′ Wojciech Chojczak), Bartłomiej Michalski (75′ Nicolas Dohojda), Bartosz Zawadzki (75′ Adrian Kazimierczak), Michał Bryszewski, Mateusz Cichocki (81′ Jakub Świątek), Aleksander Stawiarz.

Żółte kartki:  Broda – Zborowski, Cichocki.
Sędzia: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz).