12. kolejka | Świt – ŁKS II Łódź 0:2 (0:1) [zdjęcia, bramki]

12. kolejka III liga gr. 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II Łódź 0:2 (0:1)
Bramki: Sebastian Cuch (s) 6′, Marcel Wszołek 48′.

Świt: Michał Kot, Kamil Wiśniewski (75′ Filip Kowalczyk), Sebastian Cuch, Bartosz Michalik (60′ Karol Drwęcki), Mateusz Broda, Łukasz Buczkowski, Yaroslav Yampol, Szymon Kuźma (75′ Andrij Yampol), Piotr Basiuk, Jan Nawotczyński (60′ Jacek Tkaczyk), Arkadiusz Ciach (69′ Jewhen Radionov).

ŁKS II: Tomasz Kucharski, Marcel Wszołek, Aleksander Ślęzak, Igor Lambrecht, Jowin Radziński, Javi Moreno (73′ Mateusz Bąkiewicz), Jan Kuźma (73′ Wiktor Kościuk), Adrian Czypicki, Jan Łabędzki (63′ Stipe Jurić), Jakub Romanowicz (89′ Jędrzej Zając), Maciej Radaszkiewicz (89′ Racardo Goncalves).

Żółte kartki: Cuch, Drwęcki, Yampol Y., Basiuk – Lambrecht, Radzisńki, Moreno, Kuźma.
Sędzia: Radosław Jemielity (Białystok).