12. kol. | Lechia Tomaszów Maz. – Świt 3:3 (1:2) [zdjęcia]

12. kolejka III liga gr. I
Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (1:2)

Bramki : Kordian Górka 2′, Bartosz Snopczyński 53′, 65′ – Hubert Michalik 24′, Kyryło Knysz 29′, Arkadiusz Ciach (k) 90′.

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Kamil Lewiński, Michał Mikołajczyk, Kamil Cyran, Adrian Skrzyniak, Jakub Król, Krystian Kolasa (83′ Adam Gambka), Artur Dunajski (76′ Eryk Karpoń), Kamil Szymczak, Kordian Górka (76′ Artur Amroziński), Bartosz Snopczyński.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Mikołajczyk, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (66′ Bartosz Michalik), Hubert Michalik (66′ Kamil Wiśniewski), Andrij Jampol, Kyryło Knysz (60′ Patryk Kamiński), Jarosław Jampol (60′ Jan Nawotczyński), Radosław Kamiński (86′ Marcel Niesłuchowski), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki:  Mikołajczyk, Cyran, Skrzyniak – Broda, Jampol A. x2 (63′), Kamiński P., Nawotczyński.
Sędzia: Michał Wasil (Lublin).