11 kol. | Mławianka Mława – Świt 2:3 (1:1) [zdjęcia]

11. kolejka III liga gr. I
Mławianka Mława – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:1)

Bramki : Odilion 37′, Stanisław Hrebeń (k) 70′ – Arkadiusz Ciach 19′, (k) 75′, Jarosław Jampol 85′.

Mławianka: Norbert Florczak – Sebastian Kurowski (85′ Mateusz Karol), Maciej Komorowski, Łukasz Szczerbowski, Mateusz Markowicz, Piotr Karwowski, Iwan Hurenko, Stanisław Hrebeń, Michał Pragacz (52′ Adam Stefański), Jakub Tworek (75′ Mateusz Powązka), Odilon.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Mikołajczyk, Antoni Bednarek, Mateysz Broda, Jacek Tkaczyk (65′ Kamil Wiśniewski), Hubert Michalik (65′ Marcel Niesłuchowski), Andrij Jampol, Kyryło Knysz (58′ Patryk Kamiński), Jarosław Jampol, Jan Nawotczyński (88′ Radosław Kamiński), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki:  Komorowski, Hurenko, Pragacz – Ciołek, Mikołajczyk, Bednarek, Broda, Wiśniewski, Michalik H. Jampol A.
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn).