1. kolejka | MKS Świt – Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (1:0) [wideo, zdjęcia]

Biało-Zieloni 2:0 pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki w sobotnim meczu inaugurującym sezon 2022/23.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wyszedł na prowadzenie w 41. minucie. Po dośrodkowaniu Huberta Michalik głową do bramki Lechii strzelił Arkadiusz Ciach. Pod koniec meczu, w 85. minucie Łukasz Sosnowski został trafiony w rękę, a sędzia podyktował rzut karny. Strzał Artura Amrozińskiego obronił Michał Kot. Trzy minuty później Jewhen Radionov podwyższył prowadzenie po podaniu Kamila Wiśniewskiego.

Nowodworzanie kolejny mecz rozegrają w piątek, 12 sierpnia o 17:00. Na wyjeździe zagramy z Sokołem Ostróda.