1% dla Mateusza Tkaczyka

Jeden z nas potrzebuje stałej pomocy. Przekaż 1% podatku Mateuszowi Tkaczykowi!

Mateusz urodził się z przepukliną oponowo rdzeniową, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym oraz porażeniem wiotkim obu kończyn dolnych – porusza się na wózku aktywnym. Pewnie nieraz spotkaliście go na naszym stadionie. Pomimo wielu schorzeń jakie go dotknęły jest bardzo pogodnym i wrażliwym chłopcem, znakomicie radzi sobie w codziennym życiu, jeździ na rowerze typu handbike, świetnie pływa i nurkuje co sprawia mu ogromną radość i jest wspaniałą formą rehabilitacji. Wydatki związane ze stałą rehabilitacją, sprzętem rehabilitacyjnym oraz leki to ogromne koszty dla rodziny.

Dlatego zwracamy się do Państwa, Rodziny Świtowskiej, z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku na konto Mateusza. Dziękujemy!