Remis w ostatnim sparingu. Świt – Polonia Warszawa 1:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował 1:1 z Polonią Warszawa w ostatnim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną. Nowodworzanie 17 marca powrócą na ligowe boiska.

W sobotę o 14:00 Biało Zieloni rozegrali ostatni sparing w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Marka Brzozowskiego przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawie zremisowali z ligowym rywalem – Polonią Warszawa 1:1. Jedyne trafienie dla Świtu padło po golu samobójczym. Poloniści wyrównali z rzutu karnego w drugiej połowie spotkania.

Już niemal pewne jest, że nowodworski zespół zasili trzech zawodników: Mikołaj Napora, Kamil  Tlaga i Jan Szulkowski.

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej zaplanowano na niedzielę, 17 marca. Nasza drużyna o godz. 17:00 na własnym boisku zagra z Sokołem Ostróda.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 1:1

Bramka: samobójcza

Świt: Prus – Pietroń, Drwęcki, Kamiński, Wiśniewski, Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski, Michalik, Szulkowski

Grali także: Antoniuk, Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Tlaga, Napora