Rozpoczęła się budowa bieżni. Z Ursusem zagramy na wyjeździe

W ubiegły poniedziałek rozpoczęła się budowa bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim. W związku z tym nowodworzanie najbliższe mecze „domowe” zagrają na wyjazdach.

Według planów budowa bieżni ma się zakończyć do połowy listopada. Oznacza to, że mecze „domowe” z Ursusem Warszawa i Huraganem Morąg, Świt będzie musiał rozegrać na wyjeździe.

Uzyskaliśmy już zgodę na zmianę gospodarza w meczu przeciwko Ursusowi Warszawa. Ten mecz, którego rozegranie było wstępnie planowane w Nowym Dworze Mazowiecki, odbędzie się na stadionie przy ul. Sosnkowskiego w Warszawie w sobotę 19 października o godz. 14.00.

Wciąż czekamy na decyzję Huraganu Morąg. Na daną chwilę, raczej pewne jest, że to spotkanie także nie odbędzie się w podanym terminie na naszym boisku.

Jeżeli budowa bieżni odbędzie się zgodnie z planem, to nowodworscy kibice będą mogli oglądać swoją drużynę ponownie od meczu z KS-em Wasilków (16 listopada).