Sparing nr 4: Świt – Wisła II Płock 6:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwycięży w sobotnim sparingu z Wisłą II Płock 6:1. Był to ostatni sprawdzian nowodworzan przed nowym sezonem.

– Na kluczowych pozycjach udało nam się ściągnąć tych zawodników, których chcieliśmy – Arka Ciacha z Ursusa Warszawa oraz Mateusza Kwiatkowskiego z Błękitnych Stargard. To były nasze główne cele transferowe. Po tym okresie, wiem że na kilku pozycjach przydałaby się jeszcze trochę większa rywalizacja i nad tym pracujemy, aby jeszcze wzmocnić Świt. Na pewno chcemy w sposób zdecydowany poprawić nasz wynik z poprzedniego sezonu i jak najwyżej znaleźć się w tabeli po rundzie jesiennej, która tak naprawdę pokaże taką naszą prawdziwą siłę i co możemy walczyć  – podsumował przygotowania szkoleniowiec Świtu, Marek Brzozowski.

Podopieczni trenera Marka Brzozowskiego zainaugurują rozgrywki w najbliższą sobotę, 3 sierpnia. Nowodworzanie rozpoczną od wyjazdowego meczu z Olimpią Zambrów.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki  – Wisła II Płock 6:1 

Bramki dla Świtu:  Maciejewski, Ciach, Kwiatkowski, Cuch, Wiśniewski ,Waśniowski

Świt I połowa: Prus – Kusiński, Kamiński, Drwęcki – Tlaga, Pomorski, Basiuk, Cieślak, Kwiatowski – Ciach, Maciejewski

Grali także: Niezgoda – Cuch, Michalik B, Waśniowski, Wiśniewski, Tkaczyk, Napora, Możdżonek, Ostrowski