Sparing 7: Świt – KSZO Ostrowiec Św. 3:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ubiegłą sobotę zwyciężył 3:0 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga gr. IV). Był to siódmy sparing nowodworzan.

Nowodworzanie zbliżają się do końca przygotowań. Już 12 marca zainaugurują rundę wiosenną meczem z Legionovią Legionowo. Mecz kontrolny z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przebiegł pod dyktando Biało-Zielonych. W pierwszej połowie zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego wyszli na dwubrakowe prowadzenie. Pierwszą bramkę dla Świtu zdobył Arkadiusz Gajewski, a tuż przed przerwą drugie trafienie dołożył Jacek Tkaczyk. Po zmianie stron gospodarze dołożyli jeszcze jednego gola – tym razem na listę strzelców wpisał się Jan Nawotczyński.

Przed Świtem jeszcze jeden sparing. 5 marca nowodworzanie zmierzą się z Mławianką Mława. Miejsce rozegrania sparingu jest w trakcie ustalania.

fot. Lewy Photo

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (2:0)

Bramki: Akradiusz Gajewski, Jacek Tkaczyk, Jan Nawotczyński.

Świt: Albert Posiadała (46′ Jakub Lemanowicz) – Patryk Cieślak, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Sebastian Cuch, Łukasz Sosnowski, Bartosz Michalik (30′ Jacek Tkaczyk), Jan Nawotczyński (80′ Marcel Bykowski), Jerzy Munik, Marcel Niesłuchowski (60′ Jewgen Radionow), Arkadiusz Gajewski (75′ Jacek Ruciński).