Sparing 3: Świt – MKS Piaseczno 3:2

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył 3:2 w trzecim meczu kontrolnym z  MKS-em Piaseczno.

Tym razem zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zmierzyli się liderem IV ligi – MKS-em Piaseczno. Rywal pozstawił twarde warunki i w pierwszej połowie po golach Mateusza Wysockiego i Szymona Wiejaka wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Kontaktowa bramka dla Biało-Zielonych padła pod koniec pierwszej połowy po trafieniu Sebastiana Cucha.

Po zmianie stron Świt odzyskał kontrolę. Najpierw na 2:2 strzelił Szymon Kuźma, a tuż przed końcem meczu z rzutu karnego zwycięstwo dał Filip Kowalczyk.

Nowodworzanie są niemalże na półmetku przygotowań. W najbliższą sobotę zmierzą się z drugoligowym Zniczem Pruszków.

fot. Lewy Photo

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – MKS Piaseczno 3:2 (1:2)

Bramki: Sebastian Cuch, Szymon Kuźma, Filip Kowalczyk (k) – Mateusz Wysocki, Szymon Wiejak.

Świt (I połowa): Jakub Lemanowicz – Hubert Michalik, Sebastian Cuch, Radosław Kamiński, Jacek Ruciński, Jerzy Munik, Bartosz Michalik, Szymon Kuźma, Marcel Niesłuchowski (30′ Filip Kowalczyk), Arkadiusz Gajewski, Jan Nawotczyński.
(II połowa): Albert Posiadała – Hubert Michalik (65′ Marcel Bykowski), Karol Drwęcki, Patryk Kokoszczyński, Patryk Cieślak, Jacek Tkaczyk, Bartosz Michalik (65′ Jerzy Munik), Szymon Kuźma (65′ Jan Nawotczyński), Filip Kowalczyk, Arkadiusz Gajewski (60′ Marcel Niesłuchowski), Marcel Bykowski (65′ Arkadiusz Giżyński).