Puchar Polski MZPN: Żbik Nasielsk – Świt 0:2

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ramach I rundy Pucharu Polski MZPN zmierzył się na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk. Nowodworzanie pokonali czwartoligowca 2:0 i awansowali do ćwierćfinału.

W sobotę 27 czerwca podopieczni trenera Mariusza Miecznikowskiego zmierzyli się z sąsiadem „zza miedzy” – Żbikiem Nasielsk. Przewaga Biało-Zielonych była widoczna od pierwszych minut, ale pierwszą bramkę udało się zdobyć tuż przed przerwą za sprawą Kamila Wiśniewskiego. Po zmianie stron nowodworzanie podwyższyli prowadzenie. W 52. minucie drugiego gola strzelił Hubert Michalik. Świt mógł podwyższyć jeszcze prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Krystian Pomorski.

Biało-Zieloni w 1/4 finału zmierza się na wyjeździe także z czwartoligowym zespołem – Mszczonowianką Mszczonów. Mecz zaplanowano na 4 lipca na godz. 12:00 w Mszczonowie.

MLKS Żbik Nasielsk – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2 (0:1)

Bramki: 45′ Kamil Wiśniewski, 52′ Hubert Michalik

Świt: Błażej Niezgoda – Mateusz Długołęcki, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Kamil Tlaga, Piotr Basiuk, Krystian Pomorski, Piotr Kusiński, Kamil Wiśniewski, Jacek Tkaczyk, Hubert Michalik.

Grali także: Bartosz Michalik, Sebastian Cuch, Michał Drewnowski, Patryk Cieślak.

Następny mecz (1/4 finału Pucharu Polski):
Mszczonowianka Mszczonów – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Data: 4 lipca – godz. 12:00