Pomorski zapewnił remis w Morągu. Huragan – Świt 1:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował na wyjeździe z Huraganem Morąg 1:1. Bramkę dla nowodworzan w 86. minucie zdobył z rzutu karnego Krystian Pomorski.

Pierwsza bramka została zdobyta dopiero w 83. minucie. Po akcji gospodarzy lewym skrzydłem, piłkę w polu karnym przyjął wprowadzony w drugiej połowie Daniel Michałowski i sprytnym strzałem przelobował Mateusza Prusa.

Trzy minuty później akcję dla Świtu rozpoczął Sebastian Cuch. Po rozegraniu piłki wbiegł w pole karne i został sfaulowany. Sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Krystian Pomorski.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 i był to trzeci z rzędu remis podopiecznych trenera Marka Brzozowskiego. Następne spotkanie Świt rozegra także na wyjeździe. 10 listopada (niedziela)  o 11:00 nowodworzanie zagrają w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią.

Kaczkan Huragan Morąg – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)

Bramki: Daniel Michałowski 83′ – Krystian Pomorski (k) 86′

Huragan: Lawrenc – Stankiewicz, Paliwoda, Burzyński, Domagalski, Ressel (63′ Michałowski), Łysiak, Grzybowski, Maćkowski, Szmydt (61′ Boczko), Kołosow (59′ Galik).

Świt: Prus – Cuch (87′ Napora), Drwęcki, Kamiński, Michalik B., Cieślak (46′ Michalik H.), Pomorski, Tlaga, Kwiatkowski, Basiuk (64′ Wiśniewski), Maciejewski (64′ Ciach).

Żółte kartki: Stankiewicz – Cieślak, Maciejewski.