7. kol. (zaległy) | Legia II – Świt 1:2 (1:1)

7. kolejka III liga gr. I
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)

Bramki : Jakub Jędrasik 43′ – Kyryło Knysz 12′, Hubert Michalik 48′.

Legia II: Jakub Zieliński – Franciszek Saganowski (64′ Michał Zięba), Kacper Wnorowski, Jan Ziółkowski, Lindsay Rose, Igor Korczakowski, Jakub Jędrasik (83′ Cyprian Pchełka), Mateusz Możdżeń, Aleksander Waniek (46′ Ihor Charatin), Igor Strzałek (70′ Szymon Grączewski), Maksymilian Stengret (64′ Róbert Pich).

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Mikołajczyk, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Hubert Michalik (79′ Kamil Wiśniewski), Andrij Jampol, Kyryło Knysz, Jarosław Jampol (88′ Patryk Kamiński), Jan Nawotczyński (88′ Radosław Kamiński), Arkadiusz Ciach (84′ Marcel Niesłuchowski).

Żółte kartki:  Wnorowski, Ziółkowski, Rose, Możdżeń – Ciołek, Tkaczyk, Jampol J.
Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce).