15. kolejka | Jagiellonia II – Świt 4:1 (1:0) [skrót]

15. kolejka – III liga gr. 1
Jagiellonia II Białystok – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (1:0)
Bramki: Szymon Pankiewicz 5′, Mikołaj Wasilewski 55′, Michał Samborski 74′, Maciej Twarowski 78′ – Sebastian Cuch 66′.

Jagiellonia II: Sławomir Abramowicz – Kamil Huczko, Hikaru Matsui, Michał Ozga, Patryk Czerech, Szymon Pankiewicz, Mateusz Kowalski (53′ Mikołaj Wasilewski), Bartosz Bernatowicz, Bartosz Wiktoruk, Maciej Twarowski, Radosław Zyśk (61′ Michał Samborski).

Świt: Maksymilian Ciołek – Hubert Michalik, Sebastian Cuch, Bartosz Michalik (71′ Radosław Kamiński), Łukasz Buczkowski, Yaroslav Yampol, Łukasz Sosnowski, Jacek Tkaczyk (46′ Andrij Yampol), Piotr Basiuk (63′ Szymon Kuźma), Kamil Wiśniewski (46′ Jan Nawotczyński), Arkadiusz Ciach (63′ Jewgen Radionov).

Żółte kartki:  Matsui, Twarowski, Zyśk – Kamiński, Buczkowski, Yampol A.
Sędzia:  Michał Wasil (Lublin).